مطالب پیرامونی ، فرهنگی

برییم بییم  _ ادامه مطلب کلیک
فاطمه خانومو که دوسش دارم فراوون سه روزی میشد که برنامه ریزی می کرد تا شنبه وارد جایگاه دبیرستان بشه . توی این سه روز منم دنبال فرصتی بودم که برای اولین بار در روز اول مدارس همراه آقایان و مسئولین اداره آموزش و پرورش باشم در صبحگاه که هم در مدارس پسرها و هم دخترها روز اول حضور دارند زیباست و اگه به من بگن مراسمو شروع کن با قرائت قرآن که عالی خواهد بود خب سه روزه دنبال فرصت بودم تا با مدیر مدرسه فاطمه خانوم صحبت کنم که موفق نمی شدم . جمعه شب تا بخود امدم دیدم نزدیک یکی از مسئولین درجه یک فرهنگی هستم هماهنگی شد و خوشحال که صبح اول مهر ، صبحی که خیلیها اراده زیبایی از خودشون نشون می دهند جهت علم پاک و تفکر و شناخت ، زیبایی فراوانی دارد و نیز مراسمو شروع می کنم . صبح ساعت مشخص آمدم درب دبیرستان دخترانه که آقایان مییان برای مراسم تا همراهشون وارد شوم فهمیدم بخاطر افتتاح هنرستان دخترانه ، خیلیها هنرستان تشریف بردند .
که یهوو خودمو دیدم صف اول صندلیها هستم قدری نشستم آرام گرفتم . مسئول جلوی مراسم ، یه آقای جوان یه خانوم جوانتر بودن به آقا گفتم برای قرائت آمدم اگه کسی نیس . بعله . آیاتی از سوره مبارکه یوسف توسط استاد شعشاعی را تقلید نمودم ،
تمرینات هم از یکماه قبل داشتم یعنی تصویری از آیه گذاشته بودم زیر شیشه میز کارم و هر روز به دفعات مرور می کردم به راحتی . هر وقت همکاران نبودن زمزمه می کردم خب مراسم با اعلام مجری توانمند خانم جوانتر شروع شد قرائت کوبنده و تحریر های زیبا ، راستی قبل از وارد شدنم به سالن یهوو فاطمه خانم منوو دید از خوشحالی از تعجب از زبان مبارکش پرید ،،،،،،، . عزیزان ، نیت توون روحی روانی جسمی برای خوشنودی خداوند باشه در هر جایی هر موضوعی قطعا اثر مثبتی دارد حتی اگه یکسال بگذره  .
آنروز برایم شگفتی و زیبایی هایی خاص داشت خداوندا سپاس [ 15 مهر 95 ] [ 00:27 ] [ شمساب دهقان ]

[ نظرات() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه

دانلود آهنگهای جدید
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic